Mesin Cetakan Suntikan AC Servo untuk Kotak Makanan Plastik

11-09-2021

Ini siri ini sesuai untuk pencetakan suntikan berkelajuan tinggi dan pelabelan kotak makanan segera, cawan teh susu, pot bunga, dan bekas pembungkusan dinding nipis yang lain.
Ketepatan -Sistem SERVO minyak-elektrik tindak balas tinggi bekerjasama dengan rel slaid linier untuk memproyeksikan struktur sokongan yang tegar.
Penjimatan tenaga-Reka bentuk teknologi penjimatan tenaga yang berdedikasi, peranan penjimatan tenaga yang utama dalam industri.
Kualiti suntikan yang cepat dan stabil, mesin boleh menggunakan bahan mentah kos rendah atau bahan mentah yang sama dari produk nipis, sehingga meningkatkan keuntungan.
Prestasi yang stabil-Reka bentuk struktur mekanikal yang stabil-tinggi-tegar untuk memastikan kelajuan operasi yang lancar.
Kecekapan tinggi-Struktur segerak mesin dan reka bentuk acuan sangat menyingkat kitaran pengacuan.

injection molding robotrobot manipulatorrobotic arm manipulator
Jadual parameter teknikalGF280KCGF350KCGF460KCGF580KC
Diameter SkruMm55556065
Nisbah L / D SkruL / D24242424
Berat Menembak Maksimum (ps)Mak546546643755
Tekanan SuntikanRpm170170170158
Tork & Kelajuan SkruKN0-3100-3100-3100-310
Kekuatan PengapitMm2800350046005800
Jarak bukaMm420650650680
Ruang Antara Bar Dasi (W * H)Mm575 * 575635 * 635680 * 660780 * 720
Ketinggian MaksMm550650675700
Min. Ketinggian acuanMm280300280300
Strok EjectorMm100100100100
Kekuatan EjectorKN606060110
Tekanan Sistem HidraulikMak17.517517.519
Kuasa Motor PamKW519110.2148
Kuasa PemanasKW23232633
Kapasiti Tangki MinyakTHE500550620700
Dimensi Mesin (lebih kurang)M6.4 * 1.7 * 2.26.7 * 1.7.2.06.5 * 2.1 * 2.17.4 * 2.2 * 2.2

injection molding robot


Dapatkan harga terkini? Kami akan bertindak balas secepat mungkin (dalam masa 12 jam)

Dasar privasi