• Membeli Mesin Cetakan Suntikan AC Servo untuk Kotak Makanan Plastik,Mesin Cetakan Suntikan AC Servo untuk Kotak Makanan Plastik Harga,Mesin Cetakan Suntikan AC Servo untuk Kotak Makanan Plastik Jenama,Mesin Cetakan Suntikan AC Servo untuk Kotak Makanan Plastik  Pengeluar,Mesin Cetakan Suntikan AC Servo untuk Kotak Makanan Plastik Petikan,Mesin Cetakan Suntikan AC Servo untuk Kotak Makanan Plastik syarikat,
  • video
Mesin Cetakan Suntikan AC Servo untuk Kotak Makanan Plastik
  • LiSHiLE
  • China
  • Dalam masa 10 hari bekerja
  • 36 set / bulan

Mesin cetak suntikan mendatar: Ini adalah jenis yang paling biasa. Bahagian pengapit dan bahagian suntikan berada pada garis tengah mendatar yang sama, dan acuan dibuka mengikut arah mendatar. Ciri-cirinya adalah: badannya pendek, senang dikendalikan dan disenggara; mesin mempunyai pusat graviti yang rendah, dan pemasangannya agak stabil; setelah produk dikeluarkan, ia secara automatik boleh jatuh ke bawah tindakan graviti, dan mudah dilakukan operasi automatik sepenuhnya.

Ini siri ini sesuai untuk pencetakan suntikan berkelajuan tinggi dan pelabelan kotak makanan segera, cawan teh susu, pot bunga, dan bekas pembungkusan dinding nipis yang lain.
Ketepatan -Sistem SERVO minyak-elektrik tindak balas tinggi bekerjasama dengan rel slaid linier untuk memproyeksikan struktur sokongan yang tegar.
Penjimatan tenaga-Reka bentuk teknologi penjimatan tenaga yang berdedikasi, peranan penjimatan tenaga yang utama dalam industri.
Kualiti suntikan yang cepat dan stabil, mesin boleh menggunakan bahan mentah kos rendah atau bahan mentah yang sama dari produk nipis, sehingga meningkatkan keuntungan.
Prestasi yang stabil-Reka bentuk struktur mekanikal yang stabil-tinggi-tegar untuk memastikan kelajuan operasi yang lancar.
Kecekapan tinggi-Struktur segerak mesin dan reka bentuk acuan sangat menyingkat kitaran pengacuan.

pick and place robotrobot manipulatorsmall robot arm
Jadual parameter teknikalGF280KCGF350KCGF460KCGF580KC
Diameter SkruMm55556065
Nisbah L / D SkruL / D24242424
Berat Menembak Maksimum (ps)Mak546546643755
Tekanan SuntikanRpm170170170158
Tork & Kelajuan Skru KN0-3100-3100-3100-310
Kekuatan PengapitMm2800350046005800
Jarak bukaMm420650650680
Ruang Antara Bar Dasi (W * H)Mm575 * 575635 * 635680 * 660780 * 720
Ketinggian MaksMm550650675700
Min. Ketinggian acuanMm280300280300
Strok EjectorMm100100100100
Kekuatan EjectorKN606060110
Tekanan Sistem HidraulikMak17.517517.519
Kuasa Motor PamKW519110.2148
Kuasa PemanasKW23232633
Kapasiti Tangki MinyakTHE500550620700
Dimensi Mesin (lebih kurang)M6.4 * 1.7 * 2.26.7 * 1.7.2.06.5 * 2.1 * 2.17.4 * 2.2 * 2.2

pick and place robot

Persekitaran pejabat, skala kilang
Persekitaran pejabat, skala kilang
Peralatan pengeluaran
Peralatan pengeluaran
Pameran Industri Pembungkusan Plastik dan Kemasan Getah Tianjin Ke-15 - "Lishile"
Pameran Industri Pembungkusan Plastik dan Kemasan Getah Tianjin Ke-15 -
Aktiviti Membina Pasukan LISHILE
Aktiviti Membina Pasukan LISHILE
Dapatkan harga terkini? Kami akan bertindak balas secepat mungkin (dalam masa 12 jam)

Dasar privasi

close left right