• Membeli Roda Sarang Lebah Jenis Mesin Tiga Dalam Satu,Roda Sarang Lebah Jenis Mesin Tiga Dalam Satu Harga,Roda Sarang Lebah Jenis Mesin Tiga Dalam Satu Jenama,Roda Sarang Lebah Jenis Mesin Tiga Dalam Satu  Pengeluar,Roda Sarang Lebah Jenis Mesin Tiga Dalam Satu Petikan,Roda Sarang Lebah Jenis Mesin Tiga Dalam Satu syarikat,
  • video
Roda Sarang Lebah Jenis Mesin Tiga Dalam Satu
  • LiSHiLE
  • China
  • Dalam masa 10 hari bekerja
  • 90 set / bulan

Lengan mekanik terutama digunakan untuk bidang berikut: Pembuatan industri, ketenteraan, perubatan dan hiburan. Terutama membiarkan robot menyerahkan industri pembuatan jentera dan bukannya orang untuk menyelesaikan sebilangan besar keperluan kerja yang berkualiti tinggi.

Pada bulan Ogos 2020, syarikat kami bekerjasama dengan EMMA Technology Group Co., Ltd., dan mengambil bahagian dalam penyelidikan, pengembangan dan pengeluaran bahagian kenderaan elektrik EMMA.

Kami mempunyai pasukan R & D profesional, walaupun syarikat ini dalam tahap pengembangan, tetapi setiap bulan untuk memastikan kecekapan tinggi dan kesan tinggi dari produksi 80 hingga 100 mesin

robot untuk pengacuan suntikanPROFIL SYARIKAT
LiShiLe (Tianjin) Intelligent Equipment CO., Ltd. Ditubuhkan pada tahun 2015. Skop

perniagaan syarikatmerangkumi: projek umum: penjualan perkakasan kecerdasan buatan; Pembuatan robot perindustrian; Penjualan robot industri; Penjualan robot pintar; Jualan mesin dan peralatan; Perkhidmatan teknikal, pengembangan teknikal, perundingan teknikal, pertukaran teknikal, pemindahan teknologi dan mempopularkan teknologi; Pembuatan peralatan am (tidak termasuk pembuatan peralatan khas); Pembaikan peralatan am; Pembuatan bahagian biasa; Penjualan alat ganti dan alat ganti; Penyelidikan kejuruteraan dan teknikal dan pengembangan eksperimen; Pembuatan produk plastik; Penjualan produk plastik; Pengeluaran tekstil pembuatan untuk kegunaan industri; Penjualan produk tekstil industri, dll.

Tujuan syarikat: Berorientasikan masyarakat, jujur ​​dan pragmatik, inovatif dan giat, pulangan sosial

Semangat keusahawanan : Belajar berinovasi, meneliti kerja keras.

Tujuan perniagaan : Keunggulan kredibiliti,
                               kepuasan kualiti pengguna pertama , penghantaran tepat pada waktunya
                               Bersedia untuk bekerjasama dengan ikhlas dengan anda, berganding bahu

Nilai teras : Berorientasikan pasaran
                    sebagai prasyarat persaingan
                    Bakat untuk pengurusan teras


lengan robot industriMAKLUMAT PRODUK


Ciri-ciri:
1. Bekalan stabil ke -40ºC di bawah titik embun udara dehumidification dtew point stabil.
2. Sistem kawalan suhu PID, penggunaan kuasa rendah,
   kecekapan tinggi .
3. Menggunakan pemanasan (pengagihan) kawalan relay keadaan pepejal tanpa hubungan.
4. Semua sistem pemancingan keluli tahan karat.
5. Sistem dehumidifikasi belakang bulatan tertutup.
6. Konfigurasi standard dan 3 suntikan cetakan
    bekalan bahan mentah , yang tertinggi dapat dikonfigurasi untuk 6.
7. Susun atur operasi yang sederhana dapat memahami keadaan mesin 
    berjalan dengan jelas.
8. Penggera kesalahan pintar dan boleh membuat janji temu, pelbagai
    peranti perlindungan.
9. Meter titik embun pilihan dapat memantau titik embun pada bila-bila masa.
Membekalkan peralatan:
1. Saluran paip optik dapat mengelakkan pengangkutan daripada tercemar.
2. Gunakan penapis HEPA berprestasi tinggi (0.3um / 99.97%) untuk mengelakkan
   pencemaran bahan mentah .
3. Pelari penyingkiran seramik sarang lebah menggunakan serat seramik
   sebagai bahan asas untuk membentuk pelari sarang lebah, dan kemudian menggunakan
   kimia khas untuk mensintesis dua kotak kristal panjang. Silikon penyerap kelembapan dan saringan molekul ditanam secara merata pada
   pelari serat seramik untuk membuatnya kemampuan hygroscopic. Dengan
   menggunakan roda ini, pengering dehumidification dapat mencapai titik embun serendah 
   - 40ºC hingga -50ºC dan dapat meningkatkan kecekapannya.n.

Jenis produk orientasi:


Model
TCD-525TCD-550TCD-575TCD-10100TCD-10150TCD-15150TCD-20200TCD-30300
Kapasiti pegangankg / L25/4050/8075/120100/160150/230150/230200/300300/400
Isipadu udara DehumidifferJam / jam505050100120150200300
300Daya pemanasan keringKW2.5546681013
Kuasa kipas keringKW0.370.550.550.750.751.52.22.2
Kuasa elektrik penjanaan semulaKW2.52.52.544568
Kuasa kipas regeneratifKW0.180.180.180.250.250.250.370.75
Umpan kipas kuasaKW1.11.11.11.11.11.51.52.2
Paip mesin sedutinci1.51.51.51.51.51.51.52.0
Saiz keseluruhanmm680 * 1150 * 1800720 * 1290 * 2000720 * 1290 * 2100840 * 1400 * 2200840 * 1400 * 2200840 * 1400 * 2320920 * 1500 * 2350900 * 990 * 1800
BeratKG350390410450470555580620


lengan robot palletizingJENAMA KERJASAMA


 AKTIVITI



width = "600" border = "0" vspace = "0" title = "robot untuk suntikan cetak" "/>



robot untuk pengacuan suntikan Soalan Lazim

1. Adakah anda menawarkan sampel? Berikan sampel mempunyai keperluan?
    LiShiLe: Ya! Tetapi anda perlu membeli pesanan penuh setelah mengesahkan kualiti produk.

    Maka perkhidmatan Pesanan Sampel kami adalah untuk anda!
2. Bolehkah anda memberi nasihat mengenai syarat pembayaran?
    LiShiLe: Kami menerima L / C dan T / T. 
3. OEM atau ODM?
    LiShiLe: Ya.







Persekitaran pejabat, skala kilang
Persekitaran pejabat, skala kilang
Peralatan pengeluaran
Peralatan pengeluaran
Gaya pasukan
Gaya pasukan
Fokus pada integriti, memberi tumpuan kepada kualiti
Fokus pada integriti, memberi tumpuan kepada kualiti
Dapatkan harga terkini? Kami akan bertindak balas secepat mungkin (dalam masa 12 jam)

Dasar privasi

close left right