• Membeli Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Harga,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Jenama,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup  Pengeluar,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Petikan,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup syarikat,
  • Membeli Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Harga,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Jenama,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup  Pengeluar,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Petikan,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup syarikat,
  • Membeli Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Harga,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Jenama,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup  Pengeluar,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Petikan,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup syarikat,
  • Membeli Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Harga,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Jenama,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup  Pengeluar,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Petikan,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup syarikat,
  • Membeli Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Harga,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Jenama,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup  Pengeluar,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Petikan,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup syarikat,
  • Membeli Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Harga,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Jenama,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup  Pengeluar,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup Petikan,Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup syarikat,
  • video
Sarang Lebah Jenis Tiga dalam Satu Tertutup
  • LiSHiLE
  • China
  • Dalam masa 10 hari bekerja
  • 100 set / bulan

Lengan mekanik terutama digunakan untuk bidang berikut: Pembuatan industri, ketenteraan, perubatan dan hiburan. Terutama membiarkan robot menyerahkan industri pembuatan jentera dan bukannya orang untuk menyelesaikan sebilangan besar keperluan kerja yang berkualiti tinggi.

Pada bulan Ogos 2020, syarikat kami bekerjasama dengan EMMA Technology Group Co., Ltd., dan mengambil bahagian dalam penyelidikan, pengembangan dan pengeluaran bahagian kenderaan elektrik EMMA.

Kami mempunyai pasukan R&D profesional, walaupun perusahaan ini dalam tahap pengembangan, tetapi setiap bulan untuk memastikan kecekapan tinggi dan kesan tinggi dari produksi 80 hingga 100 mesin

Profil Syarikat:

LiShiLe (Tianjin) Intelligent Equipment CO., Ltd. Ditubuhkan pada tahun 2015.

Skop perniagaan syarikat merangkumi: projek umum: penjualan perkakasan kecerdasan buatan; Pembuatan robot perindustrian; Penjualan industri 

robot; Penjualan robot pintar; Jualan mesin dan peralatan; Perkhidmatan teknikal, pengembangan teknikal, perundingan teknikal, teknikal 

pertukaran, pemindahan teknologi dan mempopularkan teknologi; Pembuatan peralatan am (tidak termasuk pembuatan peralatan khas); 

Pembaikan peralatan am; Pembuatan bahagian biasa; Penjualan alat ganti dan alat ganti; Penyelidikan kejuruteraan dan teknikal dan 

pengembangan eksperimen; Pembuatan produk plastik; Penjualan produk plastik; Pengeluaran tekstil pembuatan untuk kegunaan industri; 

Penjualan produk tekstil industri, dll.


Tujuan syarikat : Berorientasikan orang, jujur ​​dan pragmatik, inovatif dan giat, pulangan sosial


Semangat keusahawanan : Belajar berinovasi, meneliti kerja keras


Tujuan perniagaan : Keunggulan kredibiliti, pengguna terlebih dahulu

                               Kepuasan kualiti, penghantaran tepat pada masanya

                               Bersedia untuk bekerjasama dengan ikhlas dengan anda, berganding bahu


Nilai teras : Berorientasikan pasaran

                    Kualiti sebagai prasyarat persaingan

                    Bakat untuk pengurusan teras


Maklumat produk:

Ciri-ciri:

1. Bekalan stabil ke -40ºC di bawah titik embun udara dehumidification dt ew point stabil.

2. Sistem kawalan suhu PID, penggunaan kuasa rendah, tinggi 

    kecekapan.

3. Menggunakan pemanasan (pengagihan) kawalan relay keadaan pepejal tanpa hubungan.
4. Semua sistem pemancingan keluli tahan karat.
5. Sistem dehumidifikasi belakang bulatan tertutup.

6. Konfigurasi standard dalam 3 suntikan bahan mentah 

    bekalan, yang tertinggi dapat dikonfigurasi untuk 6.

7. Susun atur operasi yang sederhana dapat memahami keadaan mesin yang sedang berjalan dengan jelas.

8. Penggera kecerdasan pintar dan boleh membuat janji temu, berganda 

   alat perlindungan.

9. Meter titik embun pilihan dapat memantau titik embun pada bila-bila masa.
Membekalkan peralatan:
1. Saluran paip optik dapat mengelakkan pengangkutan daripada tercemar.

2. Gunakan penapis HEPA berprestasi tinggi (0.3um / 99.97%) untuk mengelakkan mentah 

   pencemaran bahan.

3. Pelari penyingkiran seramik sarang lebah menggunakan serat seramik 

   sebagai bahan asas untuk membentuk  pelari sarang lebah, dan kemudian menggunakan kimia khas untuk mensintesis dua kotak kristal panjang. 

   silikon penyerap dan penyaring molekul ditanam secara merata pada 

   pelari serat seramik untuk menjadikannya kemampuan hygroscopic. Menggunakan 

   roda ini, pengering dehumidification dapat mencapai titik embun serendah 

   sebagai - 40ºC hingga -50ºC dan dapat meningkatkan kecekapannya.n.

Model
TCD-525TCD-550TCD-575TCD-10100TCD-10150TCD-15150TCD-20200TCD-30300
Kapasiti pegangankg / L25/4050/8075/120100/160150/230150/230200/300300/400
Isipadu udara dehumidifferJam / jam505050100120150200300
300Daya pemanasan keringKW2.5546681013
Kuasa kipas keringKW0.370.550.550.750.751.52.22.2
Kuasa elektrik penjanaan semulaKW2.52.52.544568
Kuasa kipas regeneratifKW0.180.180.180.250.250.250.370.75
Umpan kipas kuasaKW1.11.11.11.11.11.51.52.2
Paip mesin sedutinci1.51.51.51.51.51.51.52.0
Saiz keseluruhanmm680 * 1150 * 1800720 * 1290 * 2000720 * 1290 * 2100840 * 1400 * 2200840 * 1400 * 2200840 * 1400 * 2320920 * 1500 * 2350900 * 990 * 1800
BeratKG350390410450470555580620


Pelanggan yang betul:

manipulator mesin suntikan mmolding


Kerja dalam kumpulan:




Pembungkusan:

manipulator mesin suntikan mmolding


Sijil:


Soalan Lazim:

1. Bolehkah anda menghantar juruteknik yang relevan untuk memasangnya?
     LiShiLe: Pasti. Tetapi anda akan bertanggungjawab untuk kos makanan, penginapan dan pengangkutan.
2. Mengapa produk anda lebih tinggi daripada kawasan sekitar anda?
     LiShiLe: Ia bernilai setiap sen daripadanya.
3. Adakah anda menawarkan sampel? Berikan sampel mempunyai keperluan?
    LiShiLe: Ya! Tetapi anda perlu membeli pesanan penuh setelah mengesahkan kualiti produk.

    Maka perkhidmatan Pesanan Sampel kami adalah untuk anda!






lesen perniagaan
lesen perniagaan
Syarikat yang diluluskan kredit
Syarikat yang diluluskan kredit
Gaya pasukan
Gaya pasukan
Fokus pada integriti, memberi tumpuan kepada kualiti
Fokus pada integriti, memberi tumpuan kepada kualiti
Dapatkan harga terkini? Kami akan bertindak balas secepat mungkin (dalam masa 12 jam)

Dasar privasi

close left right